Două persoane din județul Iaşi au ajuns de urgență la spital, după ce au fost muşcate de șarpe
Două persoane din județul Iaşi au ajuns de urgență la spital, după ce au fost muşcate de șarpe. Din cauza simptomelor, medicii cred că ar fi fost vorba despre vipere. Alți doi copii din Neamţ și Suceava au fost tratați la Spitalul Sf. Maria, după ce şi ei au fost muşcaţi de șerpi.
13 August 2018, 20:26