Monica Niculescu și Misaki Doi s-au calificat în semifinalele probei de dublu de la Shenzhen, după ce le-au eliminat pe favoritele Aryna Sabalenka și Elise Mertens

Perechea formată din jucătoarele de tenis Monica Niculescu (România) și Misaki Doi (Japonia) s-a calificat în semifinalele probei de dublu de la turneul WTA International din Shenzhen (China), miercuri, după victoria în două seturi împotriva principalelor favorite ale întrecerii, Elise Mertens și Aryna Sabalenka.

Ultima Oră

Cele mai citite