Cristina Neagu a revenit pe teren! Handbalista a jucat pentru CSM Bucureşti, duminică, în partida din Liga Campionilor susţinută pe terenul celor de la Perla Lublin, încheiată cu victoria "tigroaicelor", scor 28-19.
Marea veste pentru handbalul feminin românesc a venit de la Adi Vasile, antrenorul principal al CSM-ului. Tehnicianul a anunţat că există şanse mari ca cea mai bună jucătoare a lumii, Cristina Neagu, să revină în teren, chiar la meciul cu Lublin, pe 3 noiembrie.