Peste 800 de jurnaliști străini au transmis Summitul de la Sibiu
Summitul de la Sibiu a fost mediatizat la nivel mondial. La asta au contribuit cei peste 800 de jurnaliști veniți din toata lumea. CNN, BBC, EuroNews, France 24, sunt doar câteva din instituțiile de presă care și-au trimis echipe de jurnaliști în România. Televiziunea Română, producător al evenimentului, a transmis imagini pentru toate televiziunile din lume.
9 May 2019, 19:35