Abia vindecat de COVID, președintele Braziliei a revenit la vechile metehne. Sute de susținători l-au întâmpinat pe Jair Bolsonaro în timpul unei vizite în nord-estul țării.
Jair Bolsonaro, preşedintele Braziliei, a fost testat pozitiv la infecţia cu COVID-19, el fiind primul şef de stat în această situaţie, conform CBS News.