Alexandru Rogobete, secretar de stat: Foarte multe spitale orășenești beneficiază de fonduri pentru reabilitare
Foarte multe spitale orășenești, municipale, beneficiază de fonduri pentru reabilitare și dezvoltare, a precizat, la TVR Internațional,
Alexandru Rogobete, secretar de stat în Ministerul Sănătății, responsabil cu implementarea PNRR în sănătate.
10 April 2024, 23:45 (actualizat 11 April 2024, 00:27)