Un foc lăsat nesupravegheat a provocat incendierea gropii de gunoi din Galați

Un foc lăsat nesupravegheat a provocat incendierea gropii de gunoi de la marginea orașului Galați. La o săptămână de la declanșarea focului, încă mai sunt focare ce se aprind din loc în loc. Polițiștii au deschis dosar penal pentru distrugere din culpă și urmează să stabilească cine a folosit flacăra în apropierea deșeurilor.

Ultima Oră

Cele mai citite