Ministrul Sănătății a reacționat și pe pagina sa de Facebook în cazul fetiţei de 2 ani care a murit joi la clinica stomatologică din centrul Bucureștiului: „Funcționați ilegal? Puneți cheia în ușă! Astăzi!”.
14 November 2025, 14:36 (actualizat 14 November 2025, 15:17)
Clinica stomatologică unde a murit fetiţa de 2ani confirmă că este în contact și cooperează cu autoritățile pentru a clarifica toate circumstanțele care au dus la decesul micuţei.
14 November 2025, 14:03 (actualizat 14 November 2025, 15:48)