Fermierii se plâng că sunt nevoiți să arunce roșiile pentru că nu au unde să le vândă sau le vând pe nimic. Programul Tomata a încurajat tot mai mulți producători să cultive roșii și acum oamenii rămân cu marfa nevândută.
16 June 2024, 19:34 (actualizat 16 June 2024, 21:08)