Coaliţia analizează eliminarea normei de hrană de care beneficiază în acest moment angajaţii din Ministerul Apărării și din Ministerul de Interne. Ipoteza de lucru, analizată ieri în şedinta coaliției, a fost confirmată de liderul UDMR și de ministrul Apărării.
17 February 2026, 11:43 (actualizat 17 February 2026, 19:43)