Incident dramatic în Coreea de Sud: un băiat de 12 ani a "împrumutat" maşina mamei sale, fără să-i ceară voie, şi a plecat într-o mică excursie. A condus 300 de kilometri până la Seul, unde s-a oprit într-un magazin.
Imaginile în care un copil de 10 ani conduce un autoturism pe străzile din Târgoviște sunt mai vechi, dar au devenit virale acum. A aflat despre ele și poliția, care a deschis un dosar penal. Polițiștii au descoperit că mama copilului a fost cea care i-a dat maşina pentru a o conduce.