Un bărbat de 64 de ani a murit după ce a căzut într-un canal nemarcat

Un bărbat de 64 de ani din Vaslui a murit după ce a căzut într-un canal, lăsat nesemnalizat de o firmă care făcea lucrări de canalizare. Poliţia amendase firma în urmă cu două săptămâni tocmai pentru că lucrările au început fără autorizaţie de construcţie pe un drum public.

Ultima Oră

Cele mai citite