bărbat mort
Două dintre victimele polițiștilor de la Secția 16 au murit la distanţă de câteva săptămâni. Dacă într-unul dintre cazuri ar fi vorba de o boală gravă, membrii familiei celui decedat la sfârșitul săptămânii trecute vor să se facă cercetări amănunțite. Polițiștii bucureșteni au deschis deja un dosar penal. Iar ministrul de Interne asteaptă rezultatele verificărilor făcute de Corpul de Control.
Casă distrusă de un incendiu, în Argeș. În interior a fost găsit cadavrul unui bărbat
Un incendiu a distrus, joi dimineaţa, o casă din comuna argeşeană Mioarele, printre dărâmături fiind găsit cadavrul unui bărbat.
Prahova: Un bărbat a murit după ce maşina pe care o conducea a intrat într-un stâlp de electricitate
Un bărbat de 57 de ani a murit, sâmbătă, după ce maşina pe care o conducea s-a izbit de un stâlp de electricitate, în localitatea Florești din judeţul Prahova.
Hunedoara: Bărbat mort în urma unui accident stupid. Mașina în care se afla a fost strivită de un stâlp de iluminat public, lovit la rândul său de un camion
Un bărbat de 31 de ani a decedat marţi, în localitatea Cristur, pe şoseaua dintre Deva şi Hunedoara, după ce remorca unei autoutilitare a lovit un stâlp de electricitate, iar acesta s-a prăbuşit peste maşina în care se afla victima.
Bărbat mort de COVID-19. Rudelor sale nu le-a plăcut sicriul, au rupt sigiliul şi au schimbat capacul
Un bărbat de 41 de ani, din Gura Humorului, a murit în urmă cu trei zile, iar familia l-a luat de la spital cu sicriul sigilat, doar că nu i-a plăcut sicriul şi a rupt sigiliul.
Bihor: Un bărbat a murit după ce s-a aruncat de la etajul șase al Spitalului Județean Oradea
Un bărbat de 42 de ani s-a aruncat de la etajul șase al Spitalului Județean de Urgență din Oradea, unde era internat. El a murit pe loc, iar din datele furnizate de Poliție reiese că se afla în sevraj, pentru că nu a consumat alcool mai multe zile.
Angajat al Complexului Energetic Oltenia, găsit mort lângă un excavator. Poliția și ITM fac verificări
Un lăcătuș mecanic de la Cariera II Tismana, din cadrul Complexului Energetic Oltenia, județul Gorj, a murit, luni seara, după ce a fost prins de banda care transporta cărbune, transmite corespondentul MEDIAFAX.
Bărbat mort într-un centru de carantină. Anchetă la Bistrița-Năsăud
E anchetă în Bistrița Năsăud, după ce un bărbat a fost găsit mort într-un centru de carantină din județ. Acesta avea 51 de ani și a fost dus acolo sub pază, în urmă cu o săptămâna. Autoritățile locale au luat această măsură pentru că bărbatul nu a respectat izolarea la domiciliu după ce s-a întors din Germania.
Botoşani. Bărbat de 45 de ani, găsit mort în casa cuprinsă de incendiu
Un bărbat în vârstă de 45 de ani a murit într-un incendiu care a cuprins, în noaptea de vineri spre sâmbătă, locuinţa acestuia, a declarat purtătorul de cuvânt al Inspectoratului pentru Situaţii de Urgenţă (ISU) Botoşani, Dorina Lupu.

