Un bărbat de 58 de ani a murit după ce a căzut, duminică, de la etajul zece al unui hotel din staţiunea Olimp, a informat Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă "Dobrogea".
Un bărbat a căzut de la etajul al doilea al unui bloc din Arad în timp ce el şi un prieten erau tâlhăriţi şi încerca să se ferească de agresor, care este chiar un amic al victimelor.
18 March 2025, 11:11 (actualizat 19 March 2025, 19:19)