Un bărbat a murit după ce a căzut de la etajul zece al unui hotel din staţiunea Olimp

Număr de urgență 112. Ambulanța SMURD
Număr de urgență 112. Ambulanța SMURD
8 June 2025, 11:05

Un bărbat de 58 de ani a murit după ce a căzut, duminică, de la etajul zece al unui hotel din staţiunea Olimp, a informat Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă “Dobrogea”.

Conform sursei citate, la faţa locului s-au deplasat o ambulanţă SMURD B2 Mangalia şi un echipaj de la Serviciului de Ambulanţă Judeţean (SAJ) Constanţa.

“La locul intervenţiei a fost găsit un bărbat în vârstă de 58 de ani, inconştient, în stop cardio-respirator”, a precizat ISU Constanţa.

Manevrele de resuscitate efectuate victimei au fost zadarnice, medicul de pe ambulanţa SAJ declarând decesul acesteia. 

Urmărește-ne pe Google News

Ultima Oră

Cele mai citite