Încă 13 km din Autostrada de centură a Capitalei, A0, au fost dați în folosință
Încă 13 km din Autostrada de Centură a Capitalei au fost dați luni în folosință. Acum, șoferii pot circula pe jumătate din semi-inelul sudic. Ministrul Transporturilor spune că, până în vară, va uni acest segment cu Autostrada Soarelui. Iar în iarnă, va uni Autostrada București-Constanța cu Autostrada București- Pitești.
15 April 2024, 18:49