Un microbuz cu nouă persoane a căzut în râul Bicaz

Un microbuz în care se aflau 9 persoane a căzut, în noaptea de joi spre vineri, în râul Bicaz. Potrivit polițiștilor, șoferul ar fi spus că mașina a derapat din cauza poleiului. Potrivit ISU Neamț, pompierii au fost solicitați să intervină la un accident produs în comuna Bicaz Chei, unde un microbuz cu 9 persoane s-a răsturnat în albia râului Bicaz.

Ultima Oră

Cele mai citite