Femeia care a accidentat mortal două fete în zona Andronache din Capitală, în 2021, a fost condamnată definitiv la 4 ani şi 6 luni de închisoare cu executare.
Femeia care a accidentat mortal două fete în zona Andronache din Capitală a fost plasată, marți, în arest la domiciliu, pe o perioadă de 30 de zile. Decizia Tribunalului Bucureşti este definitivă.
Șoferița vinovată de producerea accidentului în urma căruia au murit două fete a scăpat de arest, judecătorul considerând că poate fi anchetată și sub control judiciar.