Alertă de ameninţare cu bombă la un hotel din Timişoara
Alertă de ameninţare cu bombă la hotelul Continental din Timişoara, luni după-amiază. Toți oamenii din clădire au fost evacuați, iar echipele de pirotehniști au început să cerceteze perimetrul.
9 September 2024, 19:13 (actualizat 10 September 2024, 09:09)