ambulanţă înzăpezită
O ambulanță rămasă înzăpezită chiar în curtea unui spital a fost salvată de o căruță cu cai. Incidentul s-a petrecut în curtea Institutului de Psihiatrie Socola, după ce salvarea tocmai adusese un pacient.

