Două dintre victimele accidentului de la 2 Mai, examinate de medicii de la Institutul de Medicină Legală

Două dintre victimele accidentului de la 2 Mai au fost examinate astăzi de medicii de la Institutul de Medicină Legală. Doi dintre răniți au solicitat expertize prin care să demonstreze că, în urma tragediei, vor ramâne cu sechele pe viață. În funcție de rezultatul investigațiilor medicale, aceștia ar putea cere noi compensații finaciare.

Ultima Oră

Cele mai citite