Străzi transformate în lacuri la Constanța. Canalizarea din zona centrală, dar și de la periferie, nu a mai făcut față ploii torențiale
Străzile s-au transformat în lacuri la Constanța. A plouat atât de mult încât canalizarea din zona centrală, dar și de la periferie, nu a mai făcut față.
Pe unele bulevardele mai multe mașini au rămas blocate în apă și a fost nevoie de intervenția pompierilor pentru a le scoate.
Aceştia au intervenit și în Palazu Mare, unde câteva subsoluri au fost inundate.

