Preşedintele Iohannis s-a vaccinat cu a doua doză de ser anti-COVID

5 February 2021, 15:08

“Preşedintele României s-a vaccinat, se simte foarte bine”, a precizat Administraţia Prezidenţială.

Şeful statului s-a vaccinat public anti-COVID-19, pe 15 ianuarie, cu prima doză, la centrul de imunizare din cadrul Spitalului Universitar de Urgenţă Militar Central “Dr. Carol Davila”.

Urmărește-ne pe Google News

Ultima Oră

Cele mai citite