Gabriela Firea: “Am votat pentru toți bucureștenii care vor ca acest oraș să redevină orașul în care vor să trăiască”

Candidatul PSD la Primăria Generală a Capitalei, Gabriela Firea, a declarat la ieșirea de la urne că a votat cu gândul la toți cei care își doresc ca Bucureștiul să devină orașul în care “vor să trăiască, să iubească, să își crească copiii și nepoții, să învețe, să dezvolte, să prospere”.

Ultima Oră

Cele mai citite