Doi adolescenți, loviți de o mașină în timp ce se dădeau cu sania într-o localitate constănțeană
Accident grav în localitatea constănțeană Oltina, în urma căruia doi adolescenți au fost grav răniți. Vă avertizăm, ca sunt imagini cu impact emoțional!
Din primele cercetări, cei doi băieți, unul de 16 ani și celălalt de 18 ani, se aflau pe o sanie care a fost lovită de un autoturism.
Unul dintre băieți se afla în stare de inconștiență când a ajuns ambulanța la fața locului. Victimele au fost transportate la spital, iar poliția a deschis un dosar penal. Șoferul care i-a lovit are 23 de ani.

