Prima zi de școală cu toți elevii în bănci, într-un sat din județul Buzău
Părinții nu și-au putut ascunde emoțiile și temerile. Dar au fost bucuroși că elevii pot merge din nou la școală după mai bine de șase luni.
Și pentru profesori și învățători va fi un an greu.
Pentru cei mai mici dintre copii, la Maxenu s-a deschis anul acesta o grădiniță nouă.

