Viorica Dăncilă, pe bicicletă la inaugurarea Centurii Bacău
Liderul PSD a mers pe bicicletă, alături de secretarul general al partidului Mihai Fifor și ceilalți constructori.
Liderul PSD a mers pe bicicletă, alături de secretarul general al partidului Mihai Fifor și ceilalți constructori.