#EuSuntRomania. Alexandra (Pitești): “Îmi este drag de tot ce respir pe aceste plaiuri”
Alexandra, din Pitești, ne-a trimis următorul mesaj:
“Iubesc România pentru că îmi este drag de tot ce respir pe aceste plaiuri. Nicăieri pâinea nu e mai bună decât acasă.“

