Trump recunoaște că ia hidroxiclorochină de “o săptămână și jumătate”
“Iau asta pentru că aud lucruri foarte bune”, a declarat Donald trump în cursul unei discuţii cu jurnaliştii.
“Ştiţi vorba aia: ce ai de pierdut?”, a adăugat el.
“În fiecare zi, o pastilă în fiecare zi. La un moment dat, mă voi opri”, a mai spus preşedintele american, insistând că toate testele pe care le-a efectuat până în prezent pentru COVID-19 au ieşit negative.
sursa
agerpres.ro

