Accident petrecut aseară la Turnu-Severin. Pe o stradă acoperită cu zăpadă îngheţată, o tânără de 31 de ani a călcat frâna, iar autoturismul pe care îl conducea a alunecat într-un stâlp, apoi a ricoşat într-un taxi. Şoferiţa şi încă doi oameni au ajuns la spital pentru îngrijiri medicale.