Elevii din Capitală și din localitățile ilfovene aduc și anul acesta "Zâmbetele din cutie". E un proiect menit să creeze puțină magie în viețile câtorva mii de copii din țară. Practic, ei pregătesc în aceste zile cadouri pentru colegi de-ai lor din comunități rurale.