Tot mai multe reclamații la ITM. Revenirea la birou a venit la pachet cu ore suplimentare neplătite, stres și normă exagerată de lucrări

Perioada post pandemică scoate la iveală nemulțumirile românilor vizavi de locul de muncă. După ce mulți angajați s-au obișnuit cu lucrul online, revenirea la birou a venit la pachet cu ore suplimentare neplătite, stres și normă exagerată de lucrări. Așa că tot mai mulți salariați depun plângeri la Inspectoratele de Muncă pentru a reclama abuzurile.

Ultima Oră

Cele mai citite