Viorica Dăncilă, după ce moţiunea de cenzură a fost adoptată: Nu am ce să-mi reproșez. Rămân la șefia PSD
Viorica Dăncilă a declarat după ce moţiunea de cenzură a fost adoptată, că au fost şi social-democraţi care au trădat. ”Nu este o problemă, plecăm cu datoria împlinită”, a spus Dăncilă, care a explicat și că partidul merge mai departe la alegerile pezidenţiale, candidatura sa urmând a fi lansată oficial sâmbătă.
10 October 2019, 14:51