Ucrainenii care locuiesc în țara noastră donează sânge pentru pacienţii români. Campania se desfăşoară prin ambasada Ucrainei la București şi reprezintă un gest de solidaritate şi de recunoştinţă faţă de ajutorul primit de la noi, de la începutul războiului.
19 February 2024, 14:50 (actualizat 19 February 2024, 14:51)