Ultimul suporter rănit în accidentul din Timiș, transferat în Grecia
Cel de-al treilea supravieţuitor al accidentului de săptămâna trecută, din Timiş, în care şi-au pierdut viata 7 tineri suporteri Paok Salonic, a fost transferat miercuri la o Unitate medicală din Grecia, după ce testele medicale au indicat faptul că transferul se poate face în siguranţă. Este singura victima care a mai rămas la Timișoara, la spital, pentru îngrijiri.
4 February 2026, 08:49 (actualizat 4 February 2026, 12:49)