Termoenergetica București anunță reducerea treptată a temperaturii agentului termic
Compania Municipală Termoenergetica București informează joi că, având în vedere prognoza meteo și tendința de încălzire a vremii, precum și numărul asociațiilor care au închis vanele din subsol, a inițiat un proces gradual de tranziție către finalul sezonului de încălzire, prin reducerea treptată a temperaturii agentului termic și pregătirea instalațiilor pentru sezonul cald.
17 April 2025, 21:11 (actualizat 17 April 2025, 21:34)