O profesoară din Constanța și fiul ei, elev eminent și sportiv talentat, au fost găsiți morți în casă. Băiatul s-ar fi sinucis. Nu este clar în ce condiții a murit femeia

Descoperire şocantă într-un apartament din Constanța. O profesoară de 48 de ani și fiul ei de 18 ani au fost găsiți morți în casa în care locuiau. Din primele cercetări reiese că băiatul s-ar fi sinucis. Nu este clar în ce condiții a murit mama sa. Vestea i-a devastat pe apropiații familiei și pe colegii celor doi. Poliția a declanșat o anchetă. Vă avertizăm că sunt imagini și informații cu puternic impact emoțional!

Bistriţa Năsăud: Un tânâr cercetat pentru crimă s-a spânzurat în Centrul de arestare preventivă al IPJ

Un tânăr de 21 de ani, care în luna februarie a fost arestat, alături de fratele lui, sub acuzaţia că ar fi ucis un bărbat de 71 ani din Bistriţa, s-a spânzurat în Centrul de reţinere şi arestare preventivă al Inspectoratului de Poliţie Judeţean Bistriţa-Năsăud, potrivit datelor comunicate AGERPRES de către purtătorul de cuvânt al Parchetului de pe lângă Tribunalul Bistriţa-Năsăud, Adrian Briciu.

Ultima Oră

Cele mai citite