Alertă maximă la Timișoara, unde a fost adus un bărbat din Reșița suspect de coronavirus. El a îngrijit în Germania bolnavi infectați cu noul virus

Alertă maximă la Timișoara, unde a fost adus un bărbat din Reșița suspect de coronavirus. Acesta este asistent medical și a îngrijit în Germania bolnavi infectați cu noul virus. Pacientul a fost internat și izolat, iar acum toată lumea așteaptă rezultatul analizelor, care va fi gata în această seară. Și medicii care au intrat în contact cu pacientul sunt în carantină.

Ultima Oră

Cele mai citite