45 de studenți de la Facultatea de Drept a Universității București sunt propuși pentru exmatriculare după ce au copiat la examenele din sesiunea de iarnă. Este o decizie în premieră în învățământul românesc. Reprezentanții studenților consideră că exmatricularea este excesivă și solicită măsuri mai... umane.