Cel puțin 20 de turiști au murit de frig în Pakistan, după ce au fost surprinși de viscol
Au mers să se bucure de zăpadă şi au murit de frig în propriile maşini. Cel puţin 20 de turişti şi-au găsit sfârşitul în nordul Pakistanului, după ce au fost surprinşi de viscol. Mai bine de o mie de maşini sunt şi acum blocate în peste un metru de zăpadă, în apropierea unei populare staţiuni de munte.
8 January 2022, 22:34