Angajaţi ANAF din mai multe oraşe au protestat fată de intenţia Guvernului de a reduce sporul pentru conditii vătămătoare pe care îl primesc în prezent. Salariații au iesit în fața instituției timp de câteva minute. Protestul lor a fost unul spontan.
30 iunie 2025, 12:46 (actualizat 30 iunie 2025, 16:06)