Spitalul Obregia
Moarte suspectă în curtea Spitalului de Psihiatrie Alexandru Obregia din Capitală. O pacientă despre care nu se mai ştia nimic de şase zile a fost găsită fără suflare în spatele unui pavilion. E greu de spus ce s-a întâmplat cu femeia în tot acest timp.
- 1
- 2

