Românii care stăteau la coadă pentru viză în China au lăsat-o pe Simona Halep să treacă în față. Jucătoarea pleacă la 2 turnee în Asia

Simona Halep a postat astăzi pe Instagram un selfie cu românii care stăteau la coadă la Ambasada Chinei și care au lăsat-o să treacă în față. Jucătoarea română de tenis pleacă săptămâna viitoare la 2 turnee de tenis în China, primul la Wuhan (24-30 septembrie), al doilea la Beijing (30 sept - 8 octombrie).

Ultima Oră

Cele mai citite