Nicușor Dan: Mulțumim, Emeric Ienei, pentru toată bucuria pe care ne-ai adus-o!

Președintele Nicușor Dan l-a omagiat și el pe cel care a fost antrenorul care a adus singura cupă europeană în România, cu Steaua București, în 1986. De-a lungul unei cariere excepționale, Emeric Ienei a contribuit decisiv la scrierea unor pagini de glorie ale sportului autohton, a postat șeful statului, pe Facebook.

Ultima Oră

Cele mai citite