serviciul județean de ambulanță
Panică noaptea trecută într-un cămin de nefamiliști din Timișoara. Clădirea a fost cuprinsă de flăcări, iar focul a fost atât puternic încât vâlvătaia se vedea din parcarea imobilului.

