Sectorul 1
Primăria sectorului 1 se declară "foarte preocupată de informarea cetăţenilor", aşa că vrea să înfiinţeze o "revistă a sectorului". Pentru asta a pus la bătaie aproape 3 milioane de euro. Oficialii dau asigurări că informaţiile nu vor fi o odă închinată primăriei. Mulţi locuitori văd altfel lucrurile.

