În perioada 1 iunie-7 iunie 2021, compartimentul Protecția Mediului din cadrul Poliției Locale a Sectorului 1 a dat sancțiuni contravenționale Companiei Romprest Service în valoare totală de 160.000 de lei, informează Primăria Sectorului 1, într-un comunicat.