Primarul Sectorului 3, Robert Negoiță, pus sub învinuire pentru abuz în serviciu de DNA
Primarul Sectorului 3, Robert Negoiță, a fost audiat la DNA. Procurorii anticorupție l-au pus sub învinuire pentru abuz în serviciu într-un dosar privind emiterea unor autorizații pentru construirea unui bloc. Ancheta penală a fost deschisă in rem, anul trecut.
9 August 2024, 12:05 (actualizat 9 August 2024, 14:40)