Peste 200 de maşini de colecţie participă la Retroparada Primăverii

Peste 200 de maşini de colecţie au putut fi admirate sâmbătă în Capitală. A fost o expoziţie aniversară, a 25-a, organizată de clubul celor mai pasionaţi automobilişti. La Retroparada Primăverii au fost aduse maşini fabricate în America secolului trecut dar şi Ferrari, Porsche şi multe alte mărci.

Ultima Oră

Cele mai citite