Mama care și-a abandonat băiețelul pe o stradă din Galați susține că mai întâi ar fi cerut ajutorul Protecției Copilului. Informații cu impact emoțional
Răsturnare de situație la Galați, în cazul mamei care și-a abandonat copilul de patru ani. Înainte de a-l lăsa pe băiat singur pe stradă, femeia a mers cu el la Direcția pentru Protecția Copilului. Numai că angajații de acolo nu au ajutat-o. Mama, reținută inițial pentru 24 de ore, este cercetată acum sub control judiciar. Atenție, urmează informații care vă pot afecta emoțional!
23 July 2021, 17:54